Atakent Klima Servisi

Atakent Klima Servis: Yaz kış dinlemeden sizlere hizmet sunmak için buradayız. Müşterilerimize  daha iyi hizmet vermek için 7/24 365 gün çalışıyoruz sizlerin sağlığı bizler için önemlidir. sizlerde kendi sağlığınızı tehlikeye atmamak için klimalarınıza bakım yapılmalıdır. Bakım yapılmayan klimalar. Küçük arızalara , enerji tasarrufunu ve sağılığınıza etkilemektedir. Klima sorunlarınızı gidermek için klimalarınıza 6 ayda 1 bakım gereklidir. Klimalarınız çalışma durumda aldığı havayı soğutarak/ ısıtarak sizlere tepki gösterir bu yüzden klimalarınızın filtreleri mikrop kapmaktadır. Bu filtreler bi zaman sonra kirlenmekte olup sizlere arıza sorunu olarak geri döner.

 

Atakent Klima Servis: Klimalarınızın söküm ve montaj olduğu zaman istenilen yerden alınıp istenilen yere monte edilir taşıma işlerinde bizler kendi araçlarımızda taşınır yerine bırakırız. Montaj işlemde önemlidir. montajı yapılan cihazlara 1 yıl garantimiz vardır. Montajı olmuş cihazın garanti süreci o gün başlar. Sizlere daha iyi montaj olması için bu işin eğitimini almış ustalarımızı yönlendiriyoruz.

 

 

Atakent Klima Servis: Klimalarınızın arıza sorununu tespit etmek için söküm, montaj, bakım gibi sorunu için (0212) 235 57 57 (sıfır iki yüz on iki iki yüz otuz beş eli yedi eli yedi) yada (0212) 230 03 63 (sıfır iki yüz on iki iki yüz otuz sıfır üç altmış üç) irtibat numaralarından iletişime geçip bizleri arayarak hasar sorununu iletebilirsiniz. İletilen hasar sorunu kayda alınıp gün içerisinde sizlere destek yoluyoruz.  Eren Soğutma’yı tercih etiğiniz için teşekkürler.

 

Daha fazla bilgi için:

0212 235 57 57

0212 230 03 65

www.ereniklimlendirme.net

Hızlı iletisim
Uzman Personel
Hızlı iletisim

Hızlı Ara