Klima Servisi

Klima Servis: İstanbul’un tüm geneline klima servisi olarak ilk günkü hızımızla devam etmekte bulunmaktayız. Bizlere hava şartları engel olmayıp yaz-kış 365 gün çalışmaktayız. 2000 yılından bu yana hiçbir güvensizliğimiz olmadan müşterilerimize en güzel en iyi hizmeti vererek yılardır en güvenilir firma olduk. Klima servisi olarak İstanbul’un en iyi hizmetini vermeye hazırız. Klima seçimi sizler için önemlidir. klimanız sizleri kış aylarında ısıtır ve hasta olmanızı engeller. Bunaltıcı sıcak havalarda evinizde sizlere rahata kavuşturur ve serinletir. Klimanız sizlere bunun gibi yararları vardır. Ama sizlerden tek isteği klima bakımıdır. Klimalarınızın bakımı olmayınca en iyi klima olsa dahi sizlere arıza çıkartır. Bu tarz arızalarla sorun yaşamamak için klimalarınızın 6 ayda 1 bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımı olmayan cihazınız enerjiden tasarruf edemez ve buda sizlere kabarık bir fatura olarak sizlere yansır. Cihazınızdan tasarruf etmek için klima bakımı yapılması şart. Klima bakımı için bizler                     Eren İklimlendirme olarak bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Klima Servis: İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarına 7/24 hizmet vermekten gurur duyan bir firmayız. Firmamıza ait bilgiler için www.ereniklimlenrime.net internet sitesinden bizler hakkında bilgi alabilirsiniz. Klima servisi olarak tüm arıza sorunlarınızı istediğiniz ilçeye gelerek yerinde onarım yapmaktayız. Klimalarınızın birçok çeşidi gibi bir den fazla arıza sorunu çıkarmaktadır. Bu arıza sorunlarını gün içerisinde eren iklimlendirme olarak bizler çözmekte bulunmaktayız. Klimalarınız sizlere çıkardığı arıza sorunları sizleri rahatsız etmektedir. Cihazınız kış ayında sıcak üflemiyorsa bunun birçok sebepleri vardır. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan sizleri serinletmek için kullandığınız klimanız sizlere soğuk üflemiyorsa bunun için servis talebinde bulunabilirsiniz. Eren İklimlendirme olarak sizlere bu tarz sorunlar için hizmet vermekteyiz.

 

 

Klima Servis: olarak İstanbul’un tüm bölgelerine ilk günkü hızımızla hizmetlerimiz devam etmektedir. klima seçimi kadar montajı da önemlidir. montajınızı elin ustasına yapmakta fayda vardır. Klima montajı için bu işin eğitimini almış ekip arkadaşlarımızı sizlere yönlendirmekteyiz. Ekip arkadaşlarımız istenilen yerden sökülüp istenilen yere montaj yapmaktadır. Cihazınıza hiçbir sorun vermeden hasar oluşturulmadan sizlere en iyi ve güzel montajı yapmaktadır. 2000 yılından bu yana kadar en güvenilir firma olduğumuzdan dolayı müşteri memnuniyeti bizler için her zaman ön planda olup sizlere en iyi hizmeti vermekten guru duyarız. Klimanızın montajı için bizlerden servis talebinde bulunabilirisiniz. Klima hakkında www.ereniklimlendirme.net  sitemizden klima hakkında bilgi alabilirsiniz. iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti için Eren iklimlendirme olarak sizlere hizmet vermekteyiz 0212 235 57 57 yada 0212 230 03 63 telefon numaralarından bizlerle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Daha fazla bilgi için:

0212 235 57 57

0212 230 03 63

www.ereniklimlendirme.net

Hızlı iletisim
Uzman Personel
Hızlı iletisim

Hızlı Ara