Şirinevler Kombi Servis

   ŞİRİNEVLER KOMBİ SERVİSİ olarak güler yüzlü ekibimiz ile kaliteli, güvenilir, hızlı ve kesin çözümler için Şirinevler'de hizmet vermekteyiz. Hermatik ve yoğuşmalı tüm kombi modellerini yakında takip eder, eğitimlerini alın ekiplerimiz, kombi arızalarını yerinde tespit eder. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar var ise müşterilerimize bilgi verilerek onayları doğrultusunda orijinal yedek parça ile değiştirilir. Değiştirilen parçalar 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Kombi Bakım Nedir? Kombinin performansını arttırmak ve enerji tasarrufunu sağlamak için yapılan bir işlemdir. Bakım yapılan cihazlar daha uzun ömürlü çalışırlar.

 

 

   ŞİRİNEVLER KOMBİ SERVİSİ siz müşterilerimize her konuda hizmet sunabilmek için bilgi ve tecrübe edinmek için çalışıyoruz. Her marka kombinin farklı arıza kodu olduğu için teknisyenlerimiz bu konuda her marka arıza koduna hakimdir. Bir marka kombiyi örneklendirelim. Asroyal kombi, E1 Arıza Kodu: Eşanjör üstü limit arızası kalorifer emniyet limiti arızalı değiştiriniz. E2 Arıza Kodu: Sıcak su limit arızası sıcak su emniyet limiti arızalı değiştiriniz. E3 Arıza Kodu: Kalorifer su basıncı hatası kombinizin su basıncı yetersiz kontrol ediniz.(Tavsiye ettiğimiz Bar 1,5 ile 2,0 arasında olması gerekli). E7 Arıza Kodu: Kalorifer NTC hatası kalorifer NTC si Arızalı, değiştiriniz. Gibi bir çok arıza kodu vardır siz müşterilerimiz arızayı çözümlemek için servisimizden destek almalısınız.

 

 

   ŞİRİNEVLER KOMBİ SERVİSİ Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizleme başta olmak üzere birçok kombi servisi sektöründe hizmet vermektedir. Bizlere 0212 235 57 57 veya 0212 230 03 63 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. www.erensogutma.org sitemizden şikayet ve öneri için talep formu oluşturabilirsiniz.

Şirinevler Kombi Servisi
Şirinevler Kombi Bakımı
Şirinevler Kombi Tamiri
Şirinevler Petek Bakımı
Şirinevler Petek Temizliği

Hızlı iletisim
Uzman Personel
Hızlı iletisim

Hızlı Ara